Hakkımızda

1996 yılında, herkesin daha sağlıklı yaşamasına yardımcı olmak üzere yola çıktık. Sunduğumuz ürünler ve sektöre getirdiğimiz yenilikler ile, Türkiye’de sağlıklı beslenme ve fit yaşama konseptlerinin öncüsü olduk.

En büyük amacımız, dünya trendlerine uygun şekilde en güncel ve en kaliteli ürünleri piyasaya sunarak, kaliteli yaşamak isteyen herkesin hedefine ulaşmasına yardımcı olmak. Bunun için sadece pazarın ihtiyaçlarına cevap vermekle kalmıyor, yeniliklere imza atarak sektörümüzün öncüsü olmaya devam ediyoruz.

Portföyümüzdeki marka ve ürünlere bakarak bunu siz de görebilirsiniz. Fonksiyonel gıda, protein bar ve sporcu besin takviyeleri alanlarında eşi benzeri olmayan ürünler sunan Bigjoy, zayıflama ve enerji içecekleri alanında standartları belirleyen ZeroSHOT, İngiltere’den sonra Avrupa’nın en büyük pazar payına sahip tatlandırıcısı Splenda ile standartları hep bir adım öne taşıyoruz.

Bugün, hepsi kendi alanında öncü olan 20’den fazla dünya devi markayı temsil ediyor ve 17 bin eczanede, Migros, Carrefour, Real ve Metro hipermarket raflarında geniş ürün yelpazemizle yer alıyoruz.