BIGJOY

BIGJOY®, Türkiye’de sporcu beslenmesi sektörünün en dinamik markasıdır. Uzun süredir protein barları ile tanınan BIGJOY®, ürün portföyünü yüksek protein düşük karbonhidrat içeren fonksiyonel gıdalar ve sporcu besinleri ile genişletmiştir.

BIGJOY®, proteinli makarna, çorba ve kraker gibi ürünlerle günlük hayatta daha sağlıklı tercihler yapmanızı ve beslenme düzeninize daha fazla protein eklemenizi kolaylaştırır.

BIGJOY® protein barları, içeriği ve besin değerleri ile benzerlerinden fersah fersah öndedir. %40 protein içeren BIGJOY® Classic protein barları, en yüksek protein oranına, en düşük şeker miktarına sahiptir. Birbirinden farklı 4 aroması ile ister ara öğünde, ister kahvenin yanında tatlı ihtiyacınızı karşılamak için tüketebilirsiniz. BIGJOY® Xtend BCAA Protein Bar, BCAA içeren dünyanın ilk protein barıdır. Her bar 4 gram BCAA ve 16 gram protein içerir.

BIGJOY® sporcu ürünleri serisi ise antrenman yapan herkesin ihtiyacını karşılayacak eşsiz ürünlerden oluşur. Aroma içermeyen ve %100 saf olan Arginine Powder, Taurine Powder, Glutamine Powder gibi ürünleri kullandığınız takviyelerin içerisine istediğiniz oranlarda ekleyerek kendi özel karışımınızı yaratabilirsiniz. 

BIGJOY® Sports serisinin hammaddeleri Hollanda, Almanya gibi ülkelerde üretilmekte, bazı ürünler orada, bazıları ise ülkemizde Tarım Bakanlığının yetkilendirdiği ve gerekli ISO sertifikalarına sahip tesislerde paketlenmektedir.