ZEROSHOT

ZeroSHOT®, zengin içeriği ile zayıflamak, konsantrasyonu artırmak, açlık krizleri ile daha kolay baş etmek isteyen herkesin kullanabileceği eşsiz bir üründür. Farklı formları ile sporda hedefine ulaşmak isteyen herkesin yanındadır.

ZeroSHOT®'ın şeker ve kalori içermeyen benzersiz bir formülü vardır. İçeriğindeki 3000 mg karnitin, hedefiniz için her gün çabalarken size destek olur. Hiç geçmeyen açlık hissi ve tatlı krizleri düzenli beslenmemizdeki en büyük engellerdir! ZeroSHOT®, içeriğindeki kromyum pikolinat ile iştahınızı kontrol altına almanıza yardımcı olur, açlık krizleri ile mücadeleyi kolaylaştırır.

Ertesi güne bitmesi gereken projeler, sunumlar yüzünden mesaiye kaldıysanız üzülmeyin. ZeroSHOT®’ın B vitaminleri, kafein ve taurin içeren canlandırıcı formülü ile gece mesaisini verimli geçirmek isteyenler için etkili ve çok lezzetli bir çözümdür.

Yoğun idman temposunda her antrenmanın bir önceki kadar verimli geçmesini isteyenler! ZeroSHOT®’ın kafein ve taurin içeren formülü enerji seviyenizi anında yükseltmeye yardımcı olur, folik asit ise hücrelerinizin yenilenmesini destekler.