ULTIMATE NUTRITION

Ultimate Nutrition, 1979 yılında Victor H. Rubino tarafından kuruldu. Victor o sıralarda Amerika’nın amatör olarak en iyi power lifting sporcularından biriydi. Victor, en iyisi olabilmek için takviyelerin kullanılması gerektiğini biliyordu. Kullandığı takviyelerden yeterli verimi alamayan Victor, bir biyokimyacı olarak kendi firması olan Ultimate Nutrition'ı kurmaya karar verdi. Victor'ın amacı herkes için uygun fiyatlarda ve yüksek kalitede takviyeler üretmekti.

80'lerin başında amino asit tabletleri, protein tozları, karbonhidrat tozları ile yola çıkan Ultimate Nutrition, bugün Muscle Juice, Prostar Whey Protein, ISO Sensation gibi kendi alanında efsane olmuş ürünlerle yol devam ediyor.

Farmatek, 1997 yılından beri Ultimate Nutrition Türkiye resmi distribütörüdür. Diğer tüm ürünlerde olduğu üzere, Ultimate Nutrition ürünlerinin hepsi ABD menşeilidir ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. Hiçbir ürün Bulgaristan üzerinden Avrupa ya da Uzakdoğu ve Ortadoğu ülkelerinden ithal edilmemektedir.