MUSCLETECH

MuscleTech 1995 yılından bu yana Amerika’nın en çok satan sporcu gıdası markasıdır. Ülkemizde de supplement sektörünün belkemiğini oluşturmaktadır. MuscleTech’i bu kadar başarılı kılan şey, hammadde ve üretim teknolojilerine yaptıkları kesintisiz yatırımdır. Bunu MuscleTech firmasının sahip olduğu patent sayısına bakarak da görmek mümkün. MuscleTech günümüze kadar sporcu gıdaları üretimi konusunda Amerika’da 30, dünya çapında ise 50’nin üzerinde patente sahiptir.

MuscleTech, her biri kendi kategorisinin lideri olan MuscleTech Nitro Tech, MuscleTech Masstech, MuscleTech Hydroxycut gibi onlarca farklı ürün ile hem profesyonel atletlerin hem de sporu ve sağlıklı yaşamı hayatlarının merkezine almış kişilerin aklına ilk gelen markadır.

Farmatek, 2008 yılından beri tek yetkili MuscleTech Türkiye resmi distribütörüdür. MuscleTech ürünlerinin hepsi ABD menşeilidir ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. Hiçbir ürün Bulgaristan üzerinden Avrupa ya da Uzakdoğu ve Ortadoğu ülkelerinden ithal edilmemektedir.