MUSCLEMEDS

Musclemeds, sporcu gıdası sektöründe teknolojiye en çok yatırım yapan markaların başındadır. Beef protein (et proteini) ve beef aminos (et proteininden elde edilen amino asitler) ürünleri ile en değerli protein kaynağı olan kırmızı eti tüketicilere takviye formunda sunmayı başarmış, bu sayede herkesin takdirini kazanmıştır.

Portföyünde sporcu beslenme sektörünün ilk et proteini olan Carnivor ve hacim kazanmak isteyenlerin favorisi olan Bovim Serum Albumi (BSA) içeren Secret Sauce gibi emsalsiz ürünler bulunmaktadır.

Farmatek, Musclemeds markasının ilk çıkışı olan 2010 yılından beri Türkiye resmi distribütörlüğü yapıyor. Musclemeds ürünlerinin hepsi ABD menşeilidir ve T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı onaylıdır. Hiçbir ürün Uzakdoğu ve Ortadoğu ülkelerinden ithal edilmemektedir.

Musclemeds ürünleri sadece %100 sığır eti proteini ile üretilir. Kesinlikle sakatat, tavuk eti ya da domuz eti içermez. Bunun doğruluğunu tespit etmek üzere tüm ürünler, Türkiye’ye ithal edilmeden önce, T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı labaratuvarlarında test ve analiz edilmektedir.